Laser pozwala na wycinanie blach poprzez topnienie, wypalanie lub sublimację. Na rynku znajdziesz szereg urządzeń przeznaczonych do pracy z różnymi rodzajami tworzyw. Zanim zdecydujesz się na wdrożenie takiego rozwiązania w swojej formie, musisz wiedzieć czym powinna cechować się wycinarka laserowa odpowiadająca na potrzeby Twojego przedsiębiorstwa.

Korzyści cięcia laserem

Czym wycinarki laserowe przekonały do siebie przedsiębiorców? Oto najważniejsze zalety:

  • błyskawiczne wykonanie,
  • niezwykła precyzja cięcia,
  • skuteczność przy obróbce różnego rodzaju materiałów – możliwość wykorzystania wycinarek laserowych przez firmy specjalizujące się w różnorodnych branżach,
  • zminimalizowanie zużycia ilości materiału,
  • ciągłe udoskonalenia wiążące się z nieustannym rozwojem nowoczesnych technologii.

Wybierz Mitsubishi

Nie od dziś wiadomo, że Japonia to światowa potęga w dziedzinie nowych technologii. Decydując się na zakup lasera Mitsubishi otrzymujesz sprzęt najwyższej jakości.

Wycinarki Mitsubishi z technologią fiber osiągają najwyższą efektywność w obróbce materiałów o różnych grubościach. Posiadają rezonator fiber o bardzo dużej sprawności, cechuje je też wysoki poziom komfortu pracy oraz bezpieczeństwa operatora (sterowanie za pomocą ekranu dotykowego, wczytywanie programów dzięki skanowaniu kodów kreskowych). Ich pracę można zaprogramować za pomocą najnowocześniejszych sterowników, które ułatwią pracę każdemu operatorowi. Decydując się na zakup japońskich wycinarek zyskujesz niezwykle wydajne urządzenie, które z pewnością przyczyni się do poprawy efektów osiąganych przez Twój zakład produkcyjny.